ТОП тренди SMM 2019

SMM просування на вершині популярності. В соціальних мережах продають товари та послуги, кличуть на заходи та підтримують авторитет компанії.

Facebook, Instagram та Youtube перетворилися на потужні інструменти ефективного просування бізнесу, які приводять нових клієнтів кожного дня.

Просування в соціальних мережах – це та галузь, де тренди змінюються одне за одним зі скаженою швидкістю. Те, що популярне зараз, люди забудуть через кілька місяців. Проте, є відносно стійкі тенденції, які будуть актуальними ще довгий час. Про них ми і поговоримо.

  • MICRO INFLUENCERS

Великі лідери думок, які мають по мільйону підписників, втрачають свої позиції у сфері СММ-просування. На перші сходинки виходять невеликі лідери думок, в яких до 150К фоловерів. Чому ж так змінилися пріоритети? Вся справа в тому, що такі блогери, політики, бізнесмени мають більш живу та лояльну аудиторію. Крім того, ціна за їхні послуги значно менша.

Інтерактивний контент

SMM-тренд 2019 року – активний контент, який буде цікавий юзерам. Все більш популярними стають розіграші, опитування, конкурси, ігри та різноманітні тести. Цей бізнес-інструмент володіє вірусним ефектом і швидко поширюється мережею.Таким чином можна швидко підняти конверсію на своїй сторінці й отримати лайки та репости.

  • КОРОТКИЙ ВІДЕОКОНТЕНТ В НОВИННІЙ СТРІЧЦІ

Різноманітні короткі лайфхаки, рецепти, анімації користуються великою популярністю серед користувачів.
Спеціалісти прогнозують, що цей тренд в 2019 році буде займати до 80% всього онлайн-контенту. Тому компаніям варто вже зараз створювати цікаві і корисні відеоматеріали в звичайному і IGTV-форматі.

  • AUGMENTED REALITY

Крутий SMM-тренд 2019 року – доповнена реальність. Цей інструмент вже використовують багато компаній по всьому світу. Це прекрасна можливість піднести свій товар клієнтам у кращому вигляді. До прикладу, створена для IKEA програма Plac дозволяє побачити покупцям, як будуть виглядати меблі у їхній оселі. Facebook вже поступово додає інструменти доповненої реальності в Instagram Stories.

Лонгріди знову популярні

Довгі публікації знову в тренді. Запам’ятайте одну просту річ: якщо пост справді цікавий, то його дочитають до кінця, навіть якщо він буде доволі довгий. Але це зовсім не значить, що всі пости мають бути довжелезними. Достатньо всього лиш відслідковувати ефективність таких публікацій і відповідно на них реагувати.

Шаблонний SMM в 2019 нікому не буде цікавий і це добре. Теперішні тренди просування потребують, щоб SMM-спеціалісти виходили за межі стандартних контент-планів, заїжджених стратегій просування і використовували нові інтерактивні формати для виведення свого бізнесу на новий рівень.

Щоб покращити контент, взаємодію з клієнтами та вплив, то Вам необхідно взяти все те, що хвилює і цікавить Вашу аудиторію, додати потрібні технології і представити у кращому світлі. Тоді ваша співпраця з соціальними мережами буде набагато ефективнішою та яскравішою.

ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ РАЗОМ!

Приходьте на кухню, поговоримо
по ділу!

Плануєте створити власний бренд, масштабувати бізнес, запускати нові проекти, вдосконалити маркетингові комунікації?

Seems like someone forgot to enter contact details, we don't ask much, just your phone # or email.

Hmm, let's check your phone number again.

You have quite an interesting email, sorry, but it won't work here.

We have received your email and on our way to contact you.

Damn, something went wrong.