5 інструментів інтернет-маркетингу, про які повинен знати кожен власник бізнесу

ЯК ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ВАШОМУ БІЗНЕСУ

Інтернет-маркетинг представляє собою сукупність традиційних маркетингових інструментів, які використовуються при просуванні послуги чи товару у мережі Інтернет. На сьогоднішній день, з метою збільшення прибутків, електронний маркетинг має використовуватися навіть ширше, ніж проста реклама на вулиці чи у ЗМІ.

Для забезпечення конкурентності та впізнаваності бренду варто вивчити всі механізми інтернет-маркетингу, розробити стратегію просування й дотримуватися її.

ЩО САМЕ ПОТРІБНО РОБИТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ОНЛАЙН

Цифровий маркетинг складається з декількох основних аспектів, які не кожен власник бізнесу знає. Для ефективного веб-маркетингу потрібно залучати професійних спеціалістів з галузі SMM чи SEO. Але для користі загальної справи, власник бізнесу має орієнтуватися хоча б у початкових аспектах такої роботи.

ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГУ

Сучасний digital-маркетинг включає у себе безліч інструментів, основними з яких є:

  • контекстна реклама;
  • SMM (просування в соціальних мережах);
  • SEO (пошукове просування сайтів);
  • контент-маркетинг;
  • E-mail маркетинг.

ПОШУКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ (SEO)

Стратегія просування будь-якого сайту має забезпечувати безконтактні конверсії й зростаючі продажі. Цьому сприяють гарний дизайн, підвищення зручності пересування сайтом (юзабіліті), функціональність ресурсу. Та разом з тим, дуже важливо, щоб Ваші потенційні клієнти спершу знайшли сайт у пошуковій мережі – для цього використовують інструменти пошукової оптимізації.

Стратегія SEO просування (search engine optimization) допомагає підняти сайт на вищі позиції у пошуковій мережі. Таким чином, при введенні певного запиту, який відповідає вмісту Вашого сайту, користувач побачить сайт у Google (чи іншій пошуковій мережі) та зможе перейти на нього. Процес сео-просування складається з багатьох етапів, де одним із найважливіших є внутрішня оптимізація вебсайту згідно з рекомендаціями пошукової мережі. Як правило, спеціалісти рекомендують починати її ще на етапі розробки.

Процес сео-оптимізації доволі тривалий (в середньому від 6 місяців), та він дає тривалий та стійкий ефект, який працює на перспективу.

САЙТ І СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Просування в соціальних мережах (SMM – Social Media Marketing) дуже ефективно може прокачати бізнес, якщо при використанні його інструментів тактика комунікації відповідає цільовій аудиторії продавця. SMM просування допомагає вести бізнес-сторінки у різних соціальних мережах (Facebook, Instagram та інших), комунікувати із цільовою аудиторією, позитивно впливати на її думку про бренд.

ПОНЯТТЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

Інтернет-маркетинг неможливий без використання контекстної реклами. Це різновид реклами, орієнтовний на зміст сайту. Контекстна реклама може бути розміщена на сторінках пошукових систем (Google та інші). Оплачується розміщення контекстної реклами у мережі в залежності від її показів чи переходів за посиланнями (за клік).

В цифровому маркетингу немає визначення найбільш вигідного варіанту контекстної реклами, бо для кожного бізнесу та при виборі різноманітних стратегій вона спрацьовує по-різному. При налаштуваннях такої реклами обирається:

  • ціль рекламної кампанії;
  • стратегія;
  • бюджет;
  • тип рекламних оголошень;
  • місцеположення для показу оголошень та інші параметри.

Контекстна реклама досить затратна, проте їй під силу значно збільшити трафік на сайт за короткий час.

КОНТЕНТ МАРКЕТИНГ

Контент-маркетинг забезпечує якісне наповнення сайту відповідно до його галузі та інтересів цільової аудиторії. Цікаві новини, публікації блогу, інфографіка тощо – все це відноситься до контенту. Копірайтінг текстів важливо довірити професіоналам зі знаннями в галузі маркетингу, психології та товарної групи.

Чітка стратегія, цікавий контент та періодичність публікацій – все це забезпечить ефективне просування за допомогою контент-маркетингу.

E-MAIL МАРКЕТИНГ

E-mail-розсилки дозволяють отримувати довготривалі відносини із своїми клієнтами чи потенційними, “підігрівати” їх інтерес до Вашого продукту. За допомогою поштової розсилки Ви можете повідомляти аудиторію про нові акції, новини компанії, вигідні пропозиції, програми лояльності тощо.

ЧИМ ДОПОМОЖЕ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ

Digital-маркетинг забезпечує підвищення впізнаваності бренду, його вірне позиціонування в мережі, збільшення клієнтської бази та прибутків. Та для ефективного росту рекомендується не нехтувати жодним із його інструментів – комлексний інтернет-маркетинг дозволить досягти кращих результатів за короткий проміжок часу.

Для отримання кращих показників, варто виділити у свого бізнесу риси, які б вигідно відрізняли послугу чи товар від аналогів конкурентів. Впізнаваність бренду забезпечить продавцю постійних клієнтів, які, при всіх рівних умовах продукції, завжди обиратимуть саме його, а спеціалісти інтернет-маркетингу допоможуть посилити ці переваги.

Грамотне просування сайтів призведе до того, що разові продажі практично повністю зміняться на довготривалі відносини з клієнтами – а це успішність бізнесу сьогодні і у майбутньому.

ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ РАЗОМ!

Приходьте на кухню, поговоримо
по ділу!

Плануєте створити власний бренд, масштабувати бізнес, запускати нові проекти, вдосконалити маркетингові комунікації?

Seems like someone forgot to enter contact details, we don't ask much, just your phone # or email.

Hmm, let's check your phone number again.

You have quite an interesting email, sorry, but it won't work here.

We have received your email and on our way to contact you.

Damn, something went wrong.