14 секретів створення Landing Page, які варто знати

При створенні онлайн бізнесу чи, переносячи його з офлайн, люди часто задаються питаннями: “Як привернути увагу клієнтів?”, “Яким чином збільшити продажі?”, “Як має виглядати цільова сторінка?”. Сказати, що відповідь проста, не можна, оскільки для різного роду бізнесу існують і різні стратегії просування в мережі.

Щоб залучити на сайт більше потенційних покупців, необхідно створити ефективну посадкову сторінку – Landing Page, яка допоможе клієнту зробити поставлену перед ним дію – купити, замовити, скачати.

В цій статті ми зібрали декілька порад щодо створення лендінгу, який буде продавати.

ДИЗАЙН

В дизайні дуже важливо.

 

 • Продумати траєкторію погляду відвідувача.Візуальне сприйняття сторінки має викликати тільки позитивні емоції, довіру та бажання залишитися на цьому сайті.
 • Поєднання елементів сторінки.Необхідно, щоб все елементи сторінки, починаючи від шрифту, і закінчуючи інфографікою, гармоніювали між собою.
 • Юзабіліті посадкової сторінки.Висока конверсія залежить від дизайну і розташування компонентів сторінки. Одного погляду має бути достатньо, щоб зрозуміти, що Ви продаєте, в чому користь для клієнта, чи яку послугу надаєте.
 • Співвідношення якості та кількості.Односторінковий сайт не має бути перевантажений текстом та графічним елементами, щоб не відволікати відвідувача від головної цілі – підписатися, купити, залишити свої дані.
 • Відсутність шаблонного вигляду.Якщо Ви хочете отримати максимум конверсії, то забудьте про банальні шаблони landing page. Оригінальність – це саме те, що Вам потрібно. Серед тисячі конкурентів, Ви повинні мати свою родзинку, щоб запам’ятатися клієнтам. Тому не пошкодуйте коштів на якісну й неординарну розробку дизайну лендінгу.

КОНТЕНТ ДЛЯ ЛЕНДІНГУ

Якісний контент – наше все.

 

 • Заголовок, який привертає увагу.Для початку кампанії, важливо придумати сильний заголовок, в якому відразу чітко вимальовувалася б вигода для клієнта. Саме протягом перших 4-6 секунд користувач вирішує – залишитися на сторінці чи ні.
 • Соціальні вигоди, докази.Підкресліть в тексті ті моменти, які виділяють вас на тлі конкурентів, приводьте мотивуючі цифри та продумайте відразу всі деталі, навіть найменші. Окрім переваг запропонованого продукту, соціальної вигодою може стати і гарантія повернення коштів покупцю протягом певного часу.
 • Заклик до дії.Мотивуйте клієнта зробити покупку або залишити контакти, попередньо пояснивши що він отримає натомість. Цільовими закликами можуть бути різні заявки на безкоштовні послуги, наприклад: аудит сайту, консультації, скачування книг тощо.
 • Елементи довіри.Створення посадкової сторінки передбачає такі елементи довіри, як відгуки реальних клієнтів, результати ваших попередніх успішних кампаній. Відгуки, написані копірайтерами, завжди помітні, будьте максимально чесні та відверті з покупцем.

ФІШКИ, ЯКІ ПІДВИЩУЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ

 

 • Вибір варіанту ціни.Дуже добре працює сегментований вибір ціни, коли користувачеві надають право вибору – стандарт, бізнес чи vip.
 • Обмеження по термінам.Ще один мотивуючий фактор – внесення оплати за продукт чи послугу до певного числа. Фішка в тому, що чим раніше клієнт оплатить, тим меншою буде вартість послуг чи товару.
 • Адаптивність.Адаптивність до всіх пристроїв гарантовано підвищить конверсію і приверне додатковий трафік на ваш сайт.
 • Просування.Як потенційний клієнт дізнається про Вас? Використовуйте соціальні мережі, контекстну рекламу і будь-які інші доступні Вам способи просування.
 • Тестування.Перевірка на орфографічні та пунктуаційні помилки, А/В тестування має бути обов’язково присутнє при запуску будь-якої цільової сторінки.

Висновок

Професійно створений Landing Page продає не продаючи. Способів досягти хороших продажів досить багато, головне, не діяти шаблонно, бути максимально відкритим з покупцем і не боятися експериментувати!

ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ РАЗОМ!

Приходьте на кухню, поговоримо
по ділу!

Плануєте створити власний бренд, масштабувати бізнес, запускати нові проекти, вдосконалити маркетингові комунікації?

Seems like someone forgot to enter contact details, we don't ask much, just your phone # or email.

Hmm, let's check your phone number again.

You have quite an interesting email, sorry, but it won't work here.

We have received your email and on our way to contact you.

Damn, something went wrong.