Корпоративний сайт vs. сайт-візитка, або який сайт найкраще презентує вашу компанію

Вже давно інтернет із засобу розваги перетворився в спосіб заробляти гроші. Керівники майже всіх без винятку компаній намагаються розмістити рекламу в інтернеті, так як така реклама обходиться набагато дешевше, ніж, наприклад, реклама на телебаченні, і при цьому про компанію дізнається величезна аудиторія. Також особливої уваги сьогодні заслуговує сайт для компанії – сайти-візитки і корпоративні сайти.

Розглянемо докладніше відмінності між корпоративними сайтами, які є базою сучасного комерційного інтернету, і сайтами-візитками, які є менш функціональними.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Основна мета створення корпоративного сайту – це використання його в ролі одного з елементів фірмового стилю.

Легко здогадатися з назви, що корпоративний сайт – це інтернет-офіс компанії, офіційний представник в інтернеті. Як правило, корпоративний сайт включає в себе кілька сторінок з інформацією про компанії, добре продуманий каталог, опис послуг і товарів, а також фотографії і порівняльні описи всього перерахованого вище. Крім того, можуть бути присутніми інтерактивні сервіси, такі як форум, блог і т.п.

У наші дні досить просто зайти на сайт, переглянути всю необхідну інформацію на конкретний товар та замовити його, часто навіть не потрібно буде нікому дзвонити, все можна зробити онлайн. Таким чином, компанії не доводиться наймати менеджерів для телефонного консультування покупців. При правильно розробленому корпоративному сайті клієнти самі себе готують, і компанії потрібно лише приймати замовлення.

Дещо схожими за функціональністю є інтернет-магазини, та вони, здебільшого, не підійдуть для сфери послуг та в силу деяких факторів (передоплата, оплата електронними грошима) вони користуються популярністю не серед усіх. Також інтернет-магазини можуть розчарувати покупця, якщо, наприклад, колір отриманого товару буде відрізнятися від товару в каталозі. Розробка інтернет-магазину вимагає ще більших фінансових вкладень і роботи високопрофесійних редакторів, так як невдоволений при першій покупці клієнт практично виключить можливість другої покупки.

САЙТ-ВІЗИТКА

Основна мета створення сайту-візитки – надавати контакти компанії і вказувати, що конкретно компанія займається. Сайти-візитки пропонують загальну інформацію про діяльність компанії, контактні дані та, інколи, схему проїзду тощо. Натомість такі сайти вимагають значно менших затрат на створення: як часу, так і грошей.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ САЙТІВ ДЛЯ КОМПАНІЇ

 

Легко помітною відмінністю корпоративного сайту від сайту-візитки можна назвати дизайн сайту. Іноді з першого погляду можна визначити, який саме сайт перед вами.

Головними дизайнерськими відмінностями є:

  1. Наявність логотипу. На сайтах-візитках часто відсутній логотип, натомість присутня красиво оформлена назва компанії. Оформлення логотипу може бути зроблено самим замовником, або його можуть розробити в самій студії на замовлення. Веб дизайн корпоративного сайту завжди продуманий до дрібниць та включає усі елементи.
  2. Дизайн опрацьовано до дрібниць. При обмеженому бюджеті веб-студії може бути невигідно розробляти дизайн сайту до дрібниць, так що це питання має бути дуже чітко обумовлене з замовником.
  3. Використання графіки як функціонального елемента. Найчастіше графічні елементи, розроблені для якісного корпоративного сайту, несуть не тільки дизайнерську функцію, а й функціональне навантаження – дублюють меню, відкривають спливаючі меню і нові сторінки. Наприклад «крашанки», які незмінно викликають захоплення у користувачів.

Замовити розробку корпоративного сайту в веб-студії , як правило, в кілька разів дорожче, ніж розробити сайт-візитку. Більш висока вартість обумовлена ​​великими вкладеннями в розробку більшої функціональності, а також оформлення якісного дизайну. Низька вартість сайтів-візиток забезпечується тим, що вони, як правило, виготовляються значно швидше та потребують менше уваги дизайнера та розробника. У більшості випадків сайт-візитка не дає можливості підключити інтерактивні сервіси.

При зверненні в веб-студію потрібно дуже чітко уявляти, який саме тип сайту ви будете замовляти. Слід чітко визначити ваші побажання і розмір бюджету для проекту. Також можна піти раді представників веб-студії, але в цьому випадку потрібно переконатися, що ви вибрали професійну студію, де працюють досвідчені фахівці і де вам зможуть запропонувати оптимальний варіант співвідношення ціни і якості. Тільки в цьому випадку ви отримаєте ефективний інтернет-ресурс, який допоможе вашій компанії голосно заявити про себе. Бажаємо успіху вашій компанії на просторах інтернету!

ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ РАЗОМ!

Приходьте на кухню, поговоримо
по ділу!

Плануєте створити власний бренд, масштабувати бізнес, запускати нові проекти, вдосконалити маркетингові комунікації?

Seems like someone forgot to enter contact details, we don't ask much, just your phone # or email.

Hmm, let's check your phone number again.

You have quite an interesting email, sorry, but it won't work here.

We have received your email and on our way to contact you.

Damn, something went wrong.